ERDOĞAN’DAN KILIÇDAROĞLU’NA TOKAT GİBİ FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI CEVABI

0
24

Kemal Kılıçdaroğlu’nun FETÖ’nün siyasi ayağı iddialarına Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan tokat gibi cevap geldi. Erdoğan Kılıçdaroğlu ve ekibinin omurgasız olduğunu dile getirirken CHP’nin FETÖ’ye diyet borçlu olduğunu söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında FETÖ’nün siyasi ayağı olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı hedef aldı.

Erdoğan, AK Parti grup toplantısında Kemal Kılıçdaroğlu’na sert ifadelerle yer verdi.

FETÖ’NÜN SİYASİ AYAĞI KILIÇDAROĞLU’DUR

“FETÖ’yü suç örgütü ilan eden ve Milli Güvenlik Kurulu’ndaki toplantıda alınan kararın altında benim imzam var.” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “FETÖ’nün siyasi ayağı Kemal Kılıçdaroğlu ve ekibidir.” dedi.

KILIÇDAROĞLU’NA KASET GÖNDERMESİ

Kemal Kılıçdaroğlu’nun göreve geliş hikayesini hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Deniz Baykal’a kaset kumpasını kimlerin kurduğunun ortada olduğunu söyledi.

ERDOĞAN

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, şunları söyledi;

“Bu şahıs son günlerde FETÖ’nün siyasi ayağı diye esip gürlemeye başladı. Bugün burada FETÖ’nün siyasi ayağını ben size adeta ekran diyebileceğim duvarda açıklıyorum. Kılıçdaoroğlu bize çamur atmaya çalışırken elinde çamurla yakalanmıştır. FETÖ’nün en önemli siyasi ayağı bizatihi Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisi ve ekibidir.

SENİ ORAYA GETİREN FETÖ

FETÖ’yü suç örgütü olarak ilan eden ve o MGK kararının altında imzası olan benim. Baykal’ın yerine Kılıçdaroğlu’nun gelmesi ile CHP, bu işin tam göbeğine yerleşmiştir. Seni oraya getiren FETÖ.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here