BİNALİ YILDIRIMA GAZİOSMANPAŞADA DESTEK. GAZİOSMANPAŞA YAVUZ SUBAŞI’YI BAĞRINA BASTI

0
113


Yaklaşan 23 Haziran seçimleri öncesinde Türkiye’nin bir çok yerinden Milletvekili, Belediye Başkanı ve İl Başkanı İstanbul’da görev yapıyor. Bu isimler Ak Parti Genel Merkezi tarafından belirlenirken, İstanbul seçmeninde, teşkilatlarında ağırlığı olan ve İstanbul Seçmenine Nüfuz edebilecek isimler belirlendi.
İstanbul’un gelişmekte olan, yıldızı parlayan ve Kentsel Dönüşüm Projeleri ile adını ülke gündemine sık sık duyuran Gaziosmanpaşa ilçesinde de Kurucu İlçe Başkanı olması sebebi ile Ak Parti MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı, yoğun bir çalışma içerisinde farklı farklı çalışmalarda görev alıyor.


Gaziosmanpaşa’da 23 Haziran seçimleri ile ilgili birçok esnaf ziyareti ve teşkilat motive toplantısı yapan MKYK Üyesi ve Milletvekili Yavuz Subaşı, Parti kurucuları ile beraber Gaziosmanpaşa’nın en işlek caddelerinden olan Cengiz Topel caddesinde esnaf ziyareti yaparak Gaziosmanpaşa seçmeni ile adeta hasret giderdi. Babaocağına yakın olması sebebiyle esnaf ziyareti yapılan bölgede ciddi bir karşılığı olan Subaşı, tek tek esnaf ile görüşerek Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırıma adeta destek sözü aldı. Bölgede bir çok anısını ve bölgenin tarihini genç seçmene anlatan Subaşı, gençler tarafından da ilgi ile karşılandı. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here