BİNALİ YILDIRIMA TAM DESTEK SULTANGAZİ’DE MİLLETVEKİLİ YAVUZ SUBAŞI RÜZGARI ESİYOR

0
99

Yaklaşan 23 Haziran seçimleri öncesinde Türkiye’nin bir çok yerinden Milletvekili, Belediye Başkanı ve İl Başkanı İstanbul’da görev yapıyor. Bu isimler Ak Parti Genel Merkezi tarafından belirlenirken, İstanbul seçmeninde, teşkilatlarında ağırlığı olan ve İstanbul Seçmenine Nüfus edebilecek isimler belirlendi.


Bu isimlerden birisi de; 2009 Yılında Gaziosmanpaşa’dan ayrılarak ilçe olan Sultangazi’nin bugünkü sınırlarında Ak Partinin kuruluşundan 2007 yılına kadar başarılı bir ilçe Başkanlığı yapan Ak Parti Gaziosmanpaşa Kurucu İlçe Başkanı, Genel Merkez MKYK Üyesi ve Balıkesir Milletvekili olan Yavuz Subaşı. Yavuz Subaşı, İstanbul’da Gaziosmanpaşa, Sultangazi ve Arnavutköy ilçeleri Gaziosmanpaşa adı altında tek bir ilçe iken Ak Partinin Kurucusu olmuş ve başarılı seçim dönemleri geçirmiştir. Ayrıca Bağcılar ve Bayrampaşa İlçelerinde de ciddi bir Networkü bulunmaktadır. Teşkilatlarda disiplini hala hatırlanan ve ciddi bir ağırlığı bulunan Subaşı, yenilenen İstanbul seçimleri için İstanbul’da karargah kurmuş durumda.


Çeşitli nedenler ile teşkilatlara kırgın olan, bir dönem görev yapmış görevini devretmiş olan, Partinin kuruluşunda görev alan bir çok teşkilat mensubunuda etrafında örgütleyen Subaşı, Önceki gün Sultangazi ilçesinde Sultangazi Kurucu İlçe Başkanı Murat Atım, Kurucu Meclis Üyeleri Mustafa Çeştan, Servet Beşkardeş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Sultangazi Gençlik Kolları Başkanı Onur Uygun, Sultangazi Belediyesi Meclis Üyesi Umut Öztürk, bir çok kurucu ve aktif teşkilat mensubu ile beraber Ordu caddesinde esnaf ziyareti yaparak Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım’a destek çalışması yaptı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here